Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Mobilní verze

mobilní verze webu

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

2018

Obecní úřad Písečná - netfirmy.czMěstské, obecní úřady - netfirmy.cz

Návštěva lékaře

Obsah

Příobecní tábor 2019

Krásné zážitky z prvního turnusu příobecního tábora v Písečné.

V termínu 15. - 19. 7. proběhl již tradiční tábor. Účastnilo se ho celkem 26 dětí a program si náležitě užily.
V pondělí jsme začali sportováním na hřišti u školy a následně na fotbalovém, dětském a workoutovém hřišti v centru obce. Oběd byl zajištěn v místní jídelně a poté jsme za lehkého deštíku, který nám nemohl překazit plány, vyrazili směr Žampach. Procházku jsme proložili hrátkami v parku.
V úterý nás čekala dlouhá cesta na farmu Dibaq, kterou ale i nejmladší děti zvládly parádně. Vyplatilo se to, protože nás čekalo spousta pejsků, koně, ovečky. Děti už ví, jak se chovat k cizím pejskům, jakými gesty nám dávají najevo radost, strach nebo rozčilení, co je to agility a tanec s pejsky. Zpět jsme jeli autobusem, dali si vafle a ovoce a už přicházel pan Martin, záchranář z Červeného kříže z Ústí nad Orlicí. Další dvě a půl hodiny byly opravdu úžasné. Praktické informace, ošetřování "zraněných" vedoucích a prohlídka sanitky, děti byly nadšené.
Ve středu jsme navštívili muzeum v Ústí nad Orlicí, dopravili jsme se linkovým autobusem. Děti čekala prohlídka muzea, výstup na věž, tkalcovská dílna, tvoření, oběd a zmrzlina.
Čtvrtek byl den stvořený pro návštěvu Pinguin parku v Přípratu. Vodní hrázky, trampolíny, šlapací káry, lukostřelba, tvoření. Určitě všem doporučujeme.
A v pátek bylo dopoledne ve znamení kvízu, tvoření a orientačního běhu. I celotýdenní sen všech dětí, jít na koupaliště, se vyplnil, takže vše dopadlo na jedničku. Bez zranění a s úsměvem všech dětí.

Tým vedoucích - Kája Lipenská, Kája Dudková, Terka Šemberová a Ája Dostálková