Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

 

Plán akcí na školní rok 2017-2018

Září

  • 31.8. v 8 hod. zahajovací porada
  • 4.9 zahájení školního roku
  • Informační schůzka pro rodiče žáků čtvrtek 7. 9. od 17 hod.
  • Cyklo – výlet do Cakle – využití pro dopravní výchovu, 15.9.
  • Školní projekt „V zdravém těle zdravý duch“ 27. 9. (první pomoc + zdravý životní styl ZŠ, ŠD)
  •  pátek 29. 9. ředitelské volno

 

Říjen

  •  Drakiáda
  • Den stromů úterý 13. 10. – sázení ovocných stromů u školy
  • Keramické tvoření rodičů s dětmi
  • Příprava vánočního jarmarku Švíčkárna
  • Vystoupení na besedě s důchodci
  • 26. 10. – 27. 10. podzimní prázdniny

     

 

Listopad

 

  • Čtvrtletní klasifikační porada – třídní schůzky ve čtvrtek 9. 11. od 15 hodin do 18 hodin
  • Školní kolo recitační soutěže: “Nebojte se klasiků“
  • Pokračování přípravy vánočního jarmarku
  • Keramické tvoření rodičů s dětmi – pokračování

Prosinec

  • Rozsvěcení vánočního stromu + vystoupení dětí - sobota 2.12.2017
  • Školní projekt – „Každý má svého anděla a čerta“ (společně ZŠ, ŠD, MŠ, vztahové dotazníky, nácvik asertivního chování – dramatizace, pracovní listy osobní bezpečí, moje rodina)
  • Mikulášská nadílka 4. 12.
  • Návštěva vánočního programu ZUŠ
  • Vánoční besídka – středa 21. 12. od 15hod.
  • 22. 12. školní besídka
  • Vánoční prázdniny od pátku 23. 12. 2017 do pondělí 2. 1.2018 v úterý 3. 1. 2018 začíná školní vyučování

 

Leden

  • Lyžařský výcvik Dlouhoňovice (dle počasí, věnujeme 4 dopoledne s instruktory, pomoc rodičů bude vítána)
  • Pololetní klasifikační porada – středa 25. 1. 2018
  • Ve středu 31. 1. 2018 bude rozdáno pololetní vysvědčení
  • Pátek 2. února – jednodenní pololetní prázdniny
  • Příprava na dětský karneval

 

Únor

 

  • Dětský karneval
  • Mat. soutěž Klokan-školní kolo
  • Planetárium Hradec Králové 1. - 5. ročník-  9. 2. 2018

 

 

Březen

  • Návštěva knihovny v Písečné
  • Školní projekt „Moje kamaráda knížka“ (ZŠ, ŠD – povídání o nejoblíbenější knížce, hry, testy)
  • Výukový program Pardubice Písař píše, knihař tiskne
  • Příprava na atletické přebory
  • Příprava na přírodovědeckou soutěž
  • Keramické tvoření rodičů s dětmi
  • Jarní prázdniny 12. 3. - 18. 3. 2018
  • Velikonoční prázdniny 29. 3. - 30. 3. 2018

 

Duben

  • 5. 4. zápis do prvního ročníku základní školy
  • Úklid na den země
  • Příprava čarodějnice
  • Návštěva Pražského hradu a poslanecké sněmovny 5. Ročník
  • Klasifikační porada, třídní schůzky středa 26. 4. 2018 od 15 hod.
  • Začátek kurzu plavání pátek 20. 4. 2018, 8.45 - 10.15
  • Školní kolo přírodovědecké soutěže

 

Květen

  • Myslivecká chata – beseda s myslivci doplnění výuky prvouky a přírodovědy

    7. 5. 2018

  • Besídka pro maminky 17. 5. 2018 čtvrtek
  • Výukový program-společenství rybníka- návštěva rybářů
  • školní výlet Babiččino údolí

 

Červen

  • Oslava dne dětí /Peklo/
  • Letní Olympiáda (vybíjená, fotbal, turnaje s okolními školami)
  • Závěrečná klasifikační porada čtvrtek 21. 6. 2018
  • Loučení s žáky 5. ročníku a přivítání budoucích prvňáčků
  • Ukončení plaveckého výcviku
  • Noc ve škole 27. 6. 2018
  • Vysvědčení bude rozdáno v pátek 29. 6. 2018

 

 

 

Plán akcí školního roku 2015-2016

Září

  • 27.8. v 10hod. zahajovací porada

  • 1.9. zahájení školního roku

  • Informační schůzka pro rodiče žáků středa 2.9 od 16 hod.

  • Cyklo – výlet do Cakle – využití pro dopravní výchovu

  • Školní projekt „V zdravém těle zdravý duch“ (první pomoc + zdravý životní styl ZŠ, ŠD)

  • 23.9. Muzeum Pardubice gotika st žáci.-přírodní společenství ml. žáci

 

Říjen

  • Návyky chování v mimořádných situacích (branný den – hasiči, policie)

  • 13.10. Divadlo Tučňák

  • Den stromů 22.10 – sázení stromků v obci

  • 29.10 – 30.10 podzimní prázdniny

  • Keramické tvoření rodičů s dětmi

  • Příprava vánočního jarmarku Švíčkárna

  • divadlo

 

Listopad

  • Čtvrtletní klasifikační porada – třídní schůzky ve středu 18.11

  • Pokračování přípravy vánočního jarmarku

  • Keramické tvoření rodičů s dětmi – pokračování

  • Rozsvěcení vánočního stromu

 

Prosinec

  • Školní projekt – „Každý má svého anděla a čerta“ (společně ZŠ, ŠD, MŠ, vztahové dotazníky, nácvik asertivního chování – dramatizace, pracovní listy osobní bezpečí, moje rodina)

  • Mikulášská nadílka

  • Návštěva vánočního programu ZUŠ

  • Vánoční besídka – pondělí 21.12 od 15hod.

  • Vánoční prázdniny od středy 23.12.2015 do neděle 3. 1.2016

 

Leden

  • Lyžařský výcvik Dlouhoňovice (dle počasí, věnujeme 4 dopoledne s instruktory, pomoc rodičů bude vítána)

  • Pololetní klasifikační porada – čtvrtek 21.1

  • Ve čtvrtek 28.1 bude rozdáno pololetní vysvědčení

  • Pátek 29.1 – pololetní prázdniny

  • Příprava na dětský karneval

  • Školní kolo lit.- dram. Soutěže Nebojte se klasiků

 

 

 

 

 

Únor

  • Planetárium Hradec Králové 1.-5. ročník

  • Zápis žáků do prvního ročníku ZŠ – středa 10.2. od 15 do 18 hodin

  • Dětský karneval

  • Mat. soutěž klokan

  • Jarní prázdniny 22.2 do 28.2.2016

  • Zimní Olympiáda

 

Březen

  • Návštěva knihovny v Písečné

  • Školní projekt „Moje kamaráda knížka“ (ZŠ, ŠD – povídání o nejoblíbenější knížce, hry, testy)

  • NávštěvaOFTIS Ústí nad Orlicí

  • Příprava na atletické přebory

  • Příprava na odznak všestrannosti olympijských vítězů

  • Příprava na přírodovědeckou soutěž

 

Duben

  • Úklid na den země

  • Příprava čarodějnice

  • Návštěva letiště v Ústí nad Orlicí

  • Školní kolo odznaku všestrannosti

  • Klasifikační porada, třídní schůzky čtvrtek 14.4

  • Začátek kurzu plavání

  • Školní kolo přírodovědecké soutěže

  • Velikonoční prázdniny čtvrtek 24.3 a pátek 25.3

 

Květen

 

  • Besídka pro maminky středa 18.5

  • Návštěva Pražského hradu a poslanecké sněmovny 5. ročník (pomoc rodičů vítána)

  • Přírodovědecká soutěž Česká Třebová

  • okresní kolo „Odznak všestrannosti olympijských vítězů“

  • Atletické přebory Ústí nad Orlicí

  • Návštěva mlýna v Písečné – prohlídka – doplnění výuky přírodovědy- jednoduché stroje 4. a 5. ročník

 

Červen

  • Oslava dne dětí – možná přijde kouzelník

  • Letní Olympiáda (vybíjená, fotbal, turnaje s okolními školami)

  • Návštěva středověké vesnice v Uhřínově

  • Závěrečná klasifikační porada

  • Loučení s žáky 5. ročníku a přivítání budoucích prvňáčků

  • Ukončení plaveckého výcviku

  • Noc ve škole

  • Vysvědčení bude rozdáno ve čtvrtek 30.6